Apartamento Moderno Com Piscina Conforto E Tranquilidade
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Kindvriendelijk Kinderzwembad |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apartamento Moderno Com Piscina Conforto E Tranquilidade João Pessoa van 42 m² bevindt zich in het strandgebied van João Pessoa, 3 km verwijderd van het strand Tambau. Het appartement heeft wifi, samen met privé-autoparkeren voor gasten, die met de auto reizen.
Het 1-badkamer appartement is binnen 10 minuten met de auto vanaf SESC João Pessoa en binnen 15 minuten met de auto vanaf het Museu José Lins do Rêgo gesitueerd. Apartamento Moderno Com Piscina Conforto E Tranquilidade is gelegen vlakbij een privé strand.
Het appartement heeft uitzicht op de tuin. In deze accommodatie zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten.
Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt dit appartement zelfvoorzienende opties zoals keukengerei. De accommodatie is op 8 km van Train treinstation opgericht. Bovendien biedt Apartamento Moderno Com Piscina Conforto E Tranquilidade gasten toegang tot een wellnesscentrum, wat hun ervaring nog verder verbetert. Er is een buitenzwembad bij het appartement.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Privéstrand
- Lift
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Fitnesscentrum
- Openbaar bad
Diensten
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Geluiddichte kamers
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Apartamento Moderno Com Piscina Conforto E Tranquilidade?
Apartamento Moderno Com Piscina Conforto E Tranquilidade heeft privé-autoparkeren. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Apartamento Moderno Com Piscina Conforto E Tranquilidade?
Er is Train treinstation 8 km verwijderd van Apartamento Moderno Com Piscina Conforto E Tranquilidade. - ❓
Wat is de grootte van Apartamento Moderno Com Piscina Conforto E Tranquilidade?
Apartamento Moderno Com Piscina Conforto E Tranquilidade bestaat uit 42 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Apartamento Moderno Com Piscina Conforto E Tranquilidade verblijven?
In Apartamento Moderno Com Piscina Conforto E Tranquilidade kunnen maximaal 5 gasten verblijven. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.